O nas

Wydawnictwo Innowacyjnego Nauczania

Jako Wydawnictwo Innowacyjnego Nauczania jesteśmy obecni na rynku stosunkowo niedługo, jednak możemy już się pochwalić kilkoma ciekawymi projektami. Udało nam się z powodzeniem zainteresować Uczniów i ich Opiekunów propozycjami w postaci pomocy edukacyjnych w innowacyjnej formie.

Na bazie doświadczeń zdobytych jako uczniowie, studenci, a obecnie z perspektywy rodziców staramy się towarzyszyć dzieciom i młodzieży w trudach przyswajania tajników wiedzy w sposób łatwy i nieskomplikowany. Analiza rynku uświadomiła nam zapotrzebowanie na treściwe, kompaktowe wydanie materiałów dydaktycznych z niezbędną wiedzą.

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie natłoku informacji trudno jest wybrać Uczniowi te najważniejsze, istotne zagadnienia, które przydadzą się w bieżącej realizacji programu, ale również na dalszym etapie edukacji.

Nasza aktywna współpraca z Pedagogami i Korepetytorami przyniosła wymierne korzyści w postaci książeczek i kart do nauki języka angielskiego i matematyki. Do poszczególnych grup wiekowych dostosowana jest odrębna pozycja uwzględniająca zakres programowy.

Tel. 533 385 097, winpoczta@gmail.com

Ambicją naszego wydawnictwa jest ścisła współpraca ze szkołami i realizacja ich potrzeb, nie tylko edukacyjnych, ale również bieżących wynikających na przykład z obecnej sytuacji epidemiologicznej, stąd nasz ostatni pomysł na poszerzenie oferty o przyłbice zapewniające komfort Uczniom i Nauczycielom.

W dalszej perspektywie zamierzamy przygotować kolejne oferty, m.in. pomoce dydaktyczne z kolejnych przedmiotów i dla uczniów szkół średnich.

Co nas wyróżnia?

 • Autorskie pomysły i realizacja naszych produktów od etapu projektu po dystrybucję,
 • niezbędna wiedza w pigułce,
 • stała współpraca z Kadrą Nauczycielską,
 • propozycja wydawnictwa kierowana odrębnie do każdej grupy wiekowej dzieci i młodzieży od przedszkola do VIII klas szkoły podstawowej,
 • materiały oparte na podstawie programowej, zawierające zagadnienia aktualne i powtórkowe dla utrwalenia podstaw,
 • w doborze wartościowych prezentów i gadżetów wzięto pod uwagę aktualne trendy, zainteresowania i zapotrzebowania uczniów,
 • bogaty zestaw edukacyjny w konkurencyjnej cenie:
  – dla przedszkolaków 36-stronnicowa książeczka + atrakcyjny prezent,
  – dla dzieci starszych zestaw 11 laminowanych, zmywalnych kart + młodzieżowy gadżet,
 • każda z kart stanowi odrębną całość, dzięki czemu dziecko może korzystać lub zabrać do szkoły tylko te, z których zamierza aktualnie korzystać,
 • bogata szata graficzna, żywa kolorystyka ułatwiająca zapamiętywanie metodą skojarzeń, najbardziej skuteczną, rozwijającą wyobraźnię i kreatywność.

Skuteczne korepetytoria

Materiały oparte na podstawie programowej

Nadzór dydaktyczny

Materiały opracowane we współpracy z Kadrą Nauczycielską

Autorskie pomysły

Niezbędna wiedza w pigułce w innowacyjnej formie

Modułowy układ

Książeczki dzielone na wygodne w nauce karty lub ściągi

Rekomendują nas

Facebook